15,00 € brutto/h

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na magazynie obuwia w Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 marca 2024 00:10

Na magazynie hurtowni obuwia potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Venlo dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: od 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie obuwia sportowego;
  • zbieranie zamówień i pakowanie ich do wysłania;
  • współpraca z innymi pracownikami, aby zapewnić płynność procesów logistycznych.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć uczenia się nowych zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • komunikatywność;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • pracę w dynamicznym środowisku.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Holandii, mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Magazyn obuwia sportowego Venlo 2024

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-na-magazynie-z-obuwiem-bez-jezyka-w-rejonie-venlo/

ID ogłoszenia: 81265eadba048844

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.