145 DKK/h +zakwaterowanie

Oferta pracy w Danii przy pakowaniu kosmetyków bez języka od zaraz, Odense 2024

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 11 czerwca 2024 17:44
  • Wygasa: 7 dni, 23 godzin

W fabryce z Odense od zaraz dla pakowaczy możliwa praca w Danii przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Wynagrodzenie: 145 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 2 (lub para)

Umowa: około. 3 miesiące lub dłużej

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnej i maszyn pakujących kosmetyki
  • Kontrola jakości pakowanych produktów

Wymagania:

  • Rzetelność, samodzielność, dyscyplina
  • Umiejętność wykonywania powtarzalnych zadań
  • Zręczność i energiczność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Punktualność

Oferujemy:

  • Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Kompleksowe szkolenie i wsparcie w adaptacji
  • Praca w przyjaznym zespole
  • Pomoc przy formalnościach
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Legalne zatrudnienie na 3-miesięcznej umowie z możliwością przedłużenia
  • Ubezpieczenie

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/032/24

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker@contractor.net

ID ogłoszenia: 637666794b5645ec

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.