2820 € brutto/mies.

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja kanapek od zaraz fabryka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 marca 2024 00:17

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w fabryce z Bremen bez znajomości języka na produkcji kanapek. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2820 € brutto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie kanapek i wrapów;
  • obsługa specjalistycznych urządzeń produkcyjnych;
  • sprawdzanie jakości produktów końcowych.

Wymagania:

  • chęć pracy na linii produkcyjnej;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy na produkcji;
  • dokładne, zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie także bez doświadczenia;
  • stałą pracę;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pełny etat – 40 godzin w tygodniu;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansowania;
  • szkolenie wprowadzające.

Aplikacja:

Zgłoszenia z zaznaczeniem odpowiedniej opcji można wysyłać poprzez formularz rekrutacyjny, który jest dostępny na stronie:

Źródło: praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-fabryka-bremen/

ID ogłoszenia: 70765fd43c68edfd

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.