13,96 € brutto/h

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka pakowanie pączków i ciastek Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 stycznia 2024 00:15

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla pakowaczy. Zatrudnienie w Bunschoten bez znajomości języka przy pakowaniu pączków i ciastek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bunschoten.

Wynagrodzenie: 13,96 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań związanych z produkcją ciastek, pączków i tart owocowych;
  • pakowanie produktów;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • przygotowanie towarów do wysłania.

Wymagania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • odpowiedzialność i elastyczność;
  • zdolność do pracy przy taśmie;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie i dodatki zmianowe od 34 do 100%;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • pracę na trzy zmiany;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF – pokoje max dwuosobowe;
  • ubezpieczenie;
  • dojeżdżanie do pracy rowerem albo samochodem osobowym;
  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

fiacek@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 775 457 575

Źródło: https://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-paczkow-i-ciastek-bunschoten/

ID ogłoszenia: 3565a521dcbdb2e

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.