14,07 € brutto/h

Od zaraz praca w Holandii dla par bez znajomości języka na magazynie marketu Beilen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beilen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 grudnia 2023 00:08

Na magazynie supermarketu potrzebne od zaraz pary do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Beilen dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Beilen.

Wynagrodzenie: 14,07 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem słuchawek albo listy;
  • praca na dwóch halach – hala 2 i 12 stopni Celsjusza;
  • wykonywanie zadań na dziale zwrotów – praca przy taśmie – sortowanie skrzynek na podstawie rodzaju i wielkości tworzywa;
  • praca na dziale sortowania – sortowanie pustych skrzynek po piwie ze względu na firmę.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z podstawową znajomością języka angielskiego;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki za nadgodziny, a także zmianowe i za pracę na hali chłodnej;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • pracę także dla par i grup;
  • zatrudnienie na dwie zmiany;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF – pokoje maksymalnie dwuosobowe;
  • ubezpieczenie;
  • transport do pracy rowerem albo samochodem;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

demel@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: + 48 775 457 575

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-supermarketu-od-zaraz-beilen/

ID ogłoszenia: 626656df38e8d804

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.