14,00 eur

Pracownik produkcji do pracy we Francji od zaraz bez znajomości języka w Nantes

  • Kraj: Francja
  • Miasto lub region: Nantes
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 27.05.2024
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 28 maja 2024 13:49

Agencja rekrutacyjna dla kontrahenta z Nantes poszukuje od zaraz chętnych również bez znajomości języka do pracy we Francji jako pracownik produkcji (wyroby z żywicy).

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: FRANCJA/NANTES

Zakres obowiązków:
– Praca przy linii produkcyjnej
– Przygotowanie i mieszanie komponentów z żywicy
– Wlewanie żywicy do przygotowanych form
– Czyszczenie form po odlewach
– Pakowanie

Wymagania
– Osoba  bystra , zręczna  z dobrym refleksem, punktualna, potrafiąca  pracować  zespołowo
– Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy
– Umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g  zaleceń pracodawcy

Oferujemy :
– Pracę tymczasową na terenie Francji
– Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę + ubezpieczenie
– Stawka godzinowa: 14,00 euro brutto za godzinę
– Wymiar czasu pracy : podstawa 40 godz. w pięciodniowym tygodniu pracy
– Wstępne szkolenie na powyższym stanowisku pracy
– Możliwość pracy w nadgodzinach i soboty
– Koszt zakwaterowania opłaca firma
– Opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7 przez cały okres trwania kontraktu
– Pomoc przy organizacji wyjazdu
– Możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym
– Długofalową współpracę

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny :

788564136, 881411500 lub adres email- asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 457664f16ec4d168

ilość wszystkich wyświetleń: 20, dzisiaj: 1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.