8,90 GBP/h + zamieszkanie

Anglia praca od zaraz pakowanie przekąsek bez znajomości języka Oxford UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Oxford
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 marca 2018 00:40

Pilnie poszukujemy osób bez znajomości języka na produkcję przy pakowaniu przekąsek solonych. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz w fabryce z Oxfordu. Zakwaterowanie zorganizowane jest za darmo na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,90 GBP na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Umowa: na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem przekąsek solonych
  • praca wykonywana będzie w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie zdejmowanie z taśmy wyrobów – chrupek, paluszków, czipsów i wkładanie do opakowań zbiorczych

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość ISO 22000 oraz HACCP
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • doświadczenie w podobnej pracy mile widziane

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscy w pokojach samodzielnych i w pełni wyposażonych + dostęp do wspólnej łazienki oraz kuchni
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • możliwość podjęcia pracy na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • uniform służbowe oraz przeszkolenie z BHP i HACCP

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • oxf-agency@solution4u.com z dopiskiem „przekąski Oxford”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-przekasek-oxford-uk/

ID ogłoszenia: 4815a9598f4a48be