3750 PLN netto/mc

Bez języka Czechy praca na produkcji foteli samochodowych od zaraz Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 13 lutego 2021 00:58

Z bezpłatnym zakwaterowaniem do podjęcia aktualna od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w Mladá Boleslav bez znajomości języka na produkcji foteli samochodowych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: 3750 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji przy montażu foteli samochodowych zgodnie z wytycznymi;
  • pracownik będzie nakładał tapicerkę oraz przeprowadzał kontrolę jakości gotowych już produktów;
  • pełny etat, praca na trzy zmiany i również w weekendy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe – 3750 PLN netto na mc, a razem z nadgodzinami to 4200 PLN netto na mc;
  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące, a potem możliwość przejścia pod firmę;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowy transport;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • do wykorzystania 25 dni urlopu;
  • bony żywnościowe;
  • możliwość skorzystania z pomocy polskiego tłumacza na produkcji.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 665 777 463

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/produkcja-czechy-fotele-porsche-audi-praca-z-zakwaterowaniem-CID4-IDG162y.html

ID ogłoszenia: 8796026ac9d8e6f2