22000 CZK netto/mc

Bez języka Czechy praca na produkcji lamp samochodowych od zaraz w Mohelnicach

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mohelnice
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 września 2020 00:46

Zatrudnienie dla Polaków w Mohelnicach bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji przy montażu lamp samochodowych. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 22 000 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji lamp samochodowych oraz montowaniu drobnych elementów;
  • pracownik będzie obsługiwał maszyny oraz przeprowadzał kontrolę jakości;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • możliwość pracy w pozycji stojącej;
  • brak problemów ze zdrowiem (badanie cieśni nadgarstka, dobry wzrok oraz ciśnienie);
  • punktualność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • przeciętne wynagrodzenie bez nadgodzin to 3770 PLN netto na mc (22 500 CZK netto na mc), a z nadgodzinami to 4200 PLN netto na mc (25 000 CZK netto na mc);
  • obiad w firmowej stołówce w cenie 27 CZK;
  • 10 000 CZK bonusu adaptacyjnego;
  • 25 dni urlopu na rok;
  • czeską umowę o pracę;
  • pracę w czystym i nowoczesnym zakładzie;
  • zakwaterowanie albo darmowy codzienny dojazd do pracy – Kłodzko, Mielnik, Domaszków, Międzylesie oraz Boboszów);
  • możliwość przejścia pod firmę po uzyskaniu doświadczenia;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: Weronika.Morawiec@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 463

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/operator-ka-na-produkcji-czechy-darmowe-zakwaterowanie/

ID ogłoszenia: 8995f69fb8a1f429