9,60 GBP/h brutto

Bez języka dam pracę w Anglii dla par na produkcji czekolady od zaraz Luton 2018

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 8 lutego 2018 00:50

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla par na produkcji czekolady. Ogłoszenie 2018 w fabryce z Luton dla osób bez znajomości języka angielskiego na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Luton, Anglia

Wynagrodzenie: 9,60 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • prace będą zależne od aktualnego zapotrzebowania oznacza to, że codzienne stanowiska będą obsadzane na bieżąco przez managera
  • szczegółowe obowiązki będą polegać na kontroli jakości, przygotowywania składników, mieszania, obsłudze maszyn, pakowania itp.
  • również praca przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • zorganizowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego nawet na poziomie podstawowym
  • brak uzależnień
  • dostępność od zaraz
  • komunikatywność

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy dla osób najlepszych
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie
  • minimalny kurs wymiany funta 1 GBP/5 PLN
  • nieodpłatny udział w procesie rekrutacyjnym
  • dodatek w postaci deputatu – do 2 kg wyrobów firmy raz na miesiąc

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „produkcja czekolady Luton 03/2018″ należy przesłać mailowo, na adres podany poniżej:

  • cleversolutions@officials.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/na-produkcji-czekolady-od-zaraz-praca-w-anglii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-luton/

ID ogłoszenia: 9905a79e8af5261c

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Anglii dla par na produkcji czekolady od zaraz Luton 2018”

  1. WOJCIECH9669 na 16 lutego 2018 @ 13:55

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny
    574684651
    wojciechskowronek@o2.pl