1820 euro brutto/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech na magazynie RTV od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 września 2017 04:57

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Düsseldorfie na magazynie hurtowni sprzętu RTV.

Stanowisko: Magazynier

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 1820 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę na magazynie ze sprzętem RTV (telewizory, odtwarzacze, kina domowe, głośniki etc.)
  • głównym obowiązkiem będzie zbieranie zamówień i polega ono na zdejmowanie towarów z półek i ustawianiu ich na palety a następnie zabezpieczenie i wydanie do transportu
  • praca z użyciem skanera ręcznego, którego interfejs można obsługiwać w języku polskim

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy i własny samochód na wyjazd
  • pracowitość, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • praktyczna zdolność obsługi komputera
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przyjazne nastawienie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie w szukaniu i wynajęciu kwatery
  • umowę próbną na 2 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • obowiązujący system dwuzmianowy – na rano i popołudnie
  • dofinansowanie do posiłków

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem pracy w Niemczech, zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV, na adres podany poniżej:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Magazyn z RTV, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-rtv-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 61759bb027fef5b5