174 NOK/h +zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji ozdób świątecznych Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 października 2019 03:24

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji ozdób świątecznych. Zatrudnienie w fabryce z Drammen dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji ozdób świątecznych

Miasto: Drammen, Norwegia

Pensja: 174 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: do Świąt Bożonarodzeniowych

Zakres zadań:

  • praca manualna w szybkim tempie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż ozdób oraz ich malowanie, lakierowanie
  • pracownik będzie także przeprowadzał kontrolę jakości oraz pakował gotowe produkty

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych na prośbę pracodawcy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bardzo dobre zarobki w wysokości 174 NOK na godzinę pracy plus atrakcyjne dodatki
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w wynajętych mieszkaniach przez pracodawcę
  • zgrany zespół
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pełny etat
  • pomoc przy formalnościach
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę obowiązującej na czas określony

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania aplikacji mailowo, na adres:

  • soknadansatte@eclipso.eu

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-ozdob-swiatecznych-drammen/

ID ogłoszenia: 5215db55a7f21fd7

ilość wszystkich wyświetleń: 2004, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji ozdób świątecznych Drammen”

  1. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy.
    Maile nie docierają na państwa adres pocztowy dlatego pisze tutaj.
    Aktualnie mieszkam w Oslo, pracowałam przy sprzątaniu domków i pokoi hotelowych nad polskim morzem w sezonie.
    Poza tym praca na produkcji przy warzywach i owocach, w restauracji jako kelnerka-pomoc kuchenna, sprzedawca- kasjer w sklepie spożywczym oraz na wyspie z produktami tureckimi, dodatkowo sezonowe prace nad polskim morzem.
    Jestem komunikatywna, pracowita, szybko się uczę. Angielski na poziomie dość komunikatywnym.
    Kontakt: nat.tymoczko@gmail.com
    Pozdrawiam