175 NOK brutto/h

Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz w Oslo na magazynie z żywnością

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 14 września 2016 22:20

Norwegia praca na magazynie hurtowni spożywczej przy zbieraniu zamówień. Oferta pochodzi z Oslo i jest do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier
Miejscowość: Oslo, Norwegia
Termin: od zaraz
Stawka godzinowa: 175 NOK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie spożywczym, osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zadania fizyczne, polegające na: rozładunku dostaw, kompletowaniu towarów
  • pracownik będzie zajmował się aktualizowaniem baz danych, obsługą skanera ręcznego i wózka paletowego

Oczekiwania:

  • dobra organizacja czasu pracy
  • odpowiedzialność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolności adaptacyjne
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • legalną umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • zapewnione zamieszkanie w bardzo dobrych warunkach w cenie 4500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez formularz, który znajduje się na stronie:

Koniecznie prosimy oznaczyć opcję: “Magazynier / Komisjoner Oslo”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-oslo-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-spozywczym/

ID ogłoszenia: 70757d99d338e3e5

2 komentarze na “Bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz w Oslo na magazynie z żywnością”

  1. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 532532646

  2. prosze o kontakt 732-855-592