128 DKK/h brutto

Bez języka Dania praca dla par przy pakowaniu czekolady od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 29 stycznia 2018 00:19

Oferta atrakcyjnej pracy w Danii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie dotyczy zatrudnienia dla par w Kopenhadze przy pakowaniu wyrobów czekoladowych.

Stanowisko: Pakowacz czekolady

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Stawka godzinowa: 128 DKK na godzinę pracy

Miasto: Kopenhaga – Dania

Opis stanowiska pracy:

  • pierwszym etapem jesz rzetelne szkolenie wprowadzające i trening pod okiem koordynatora
  • zadania będą przydzielane przez kierownika zmiany, będą to między innymi: pakowanie czekolady, sprawowanie kontroli jakości, obsługa maszyn itp

Oczekiwania:

  • zdolność do współpracy
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • możliwość wykonywania zadań monotonnych i powtarzalnych
  • dostępność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu informacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia, podpisaną bezpośrednio z duńskim pracodawcą
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w jednoosobowym pokoju z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki za 2500 DKK miesięcznie
  • wsparcie rezydenta na miejscu i pomoc przy sprawach formalnych
  • wdrożenie w obowiązki

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/09/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 1575a6dcb5b7a2d7

7 komentarzy na “Bez języka Dania praca dla par przy pakowaniu czekolady od zaraz Kopenhaga”

  1. piotrek1210 na 31 stycznia 2018 @ 13:13

    witam, jestem zainteresowany tą ofertan zstawiam numer i prosze o kontakt : 533234476

  2. ruda1234 na 2 lutego 2018 @ 11:30

    witam jestesmy ainteresowani oferta pracy.. oto moj nr 725460969 pozdrawiam ania

  3. lubomirkozik na 4 lutego 2018 @ 13:06

    Witam,jestem zainteresowany ta oferte,zostawiam numer i prosze o kontakt 00421918906401.
    S pozdrowlieniem L.Kozik

  4. Doloresss98 na 5 lutego 2018 @ 19:04

    Dzień dobry jestem zainteresowana Państwa
    ofertą mój nr. tel.+45 52813676 i proszę
    o kontakt. Z poważaniem Dorota Adamek

  5. Katarzyna43 na 7 lutego 2018 @ 14:15

    Witam wraz z synem jesteśmy zainteresowani oferta mamy doświadczenie pracy na produkcji podam numer tel 729591001
    Proszę o kontak jesteśmy w stanie wyjechać od zaraz
    Pozdrawiam
    Katarzyna

  6. MichalGora na 8 lutego 2018 @ 15:03

    Witam. Jak inni powyzej my również jestesmy zainteresowani ofertą, moglibyśmy wyjechac od zaraz 606314821 pozdrawiamy

  7. Witam
    Jestem zainteresowany pracą.
    797160440
    Pozdrawiam
    Przemek