2450 - 2750 € brutto/mc

Bez języka dla par praca Niemcy na produkcji kremu czekoladowego od zaraz fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 26 stycznia 2022 00:20

Fabryka z Kolonii potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 dla par bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2450 – 2750 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik najpierw przejdzie szkolenie;
  • dbanie o ciągłość produkcji, obsługiwanie prostych urządzeń produkcyjnych, wykonywanie prac ręcznych oraz powtarzalnych przy linii oraz pakowanie gotowych produktów itp.

Wymagania:

  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • punktualność;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecka umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop;
  • zatrudnienie w systemie trzyzmianowym;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od pary albo 150 € na mc od osoby;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 02/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-kremu-czekoladowego-koln/

ID ogłoszenia: 34861f01b0c84fa1