3200-3500 PLN netto mc

Bez języka oferta pracy w Czechach od zaraz produkcja układów wydechowych Hodkovice nad Mohelkou

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Hodkovice nad Mohelkou
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: rok z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 9 lutego 2021 00:51

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach na produkcji układów wydechowych. Zatrudnienie w Hodkovicach nad Mohelkou dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hodkovice nad Mohelkou.

Wynagrodzenie: 3200 – 3500 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montowaniem oraz obróbką rury wydechowej, a także jej szlifowaniem;
  • zadaniem będzie testowanie układu wydechowego pod ciśnieniem;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów.

Wymagania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na produkcji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na rok z opcją jej przedłużenia oraz z możliwością wcześniejszego przejścia bezpośrednio pod firmę;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pracę na trzy zmiany po 8 godzin;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • po pierwszym tygodniu pracy możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 1000 CZK, czyli około 170 PLN;
  • 25 dni płatnego urlopu;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 508 024 652

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-na-produkcji-czechy-CID4-IDIi5OI.html

ID ogłoszenia: 17660214ad4947e3