2100-2600/mc

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji detergentów Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Brema
  • Opublikowany: 5 listopada 2018 01:04

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na produkcji chemii gospodarczej – detergentów. Zatrudnienie w Bremen od zaraz dla Polaków w nowoczesnej fabryce.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Brema, Niemcy

Pensja: w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka w wysokości od 2100 do 2600 euro miesięcznie brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zatrudniony na stanowisku produkcyjnym w fabryce środków chemicznych, głównie do sprzątania
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości, dbanie o ciągłość, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • przestrzeganie regulaminu
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • płatne zakwaterowanie, koszt za pokój jednoosobowy to 250 euro miesięcznie lub miejsce w pokoju 2 osobowym za 150 euro miesięcznie
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • bonusy i dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2018

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 6165bdec7414bb26

ilość wszystkich wyświetleń: 1288, dzisiaj: 1