168 NOK/h + mieszkanie

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 od zaraz na produkcji napojów Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 września 2017 00:12

Aktualnie oferujemy możliwość zatrudnienia w Lillehammer dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków od zaraz na produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 168 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac produkcyjnych w fabryce słynącej z wytwarzania napojów energetycznych oraz izotonicznych
  • dbanie o odpowiednią jakość
  • dostarczanie składników
  • samodzielne przeprowadzanie kontroli jakości
  • obsługa maszyn
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • ustawianie towarów na paletach i foliowanie

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na 3 miesięczny okres próbny
  • zatrudnienie bezpośrednio u sprawdzonego pracodawcy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w 2-3 osobowych pokojach, znajdujących się na terenie zakładu pracy
  • bezpłatny dostęp do firmowego wi-fi

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez dostępny poniżej formularz kontaktowy:

z oznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-lillehammer/

ID ogłoszenia: 24759b1930b90288

2 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii 2017 od zaraz na produkcji napojów Lillehammer”

  1. Para jest zainteresowana ofertą pracy,przebywamy obecnie w Norwegii.Proszę o kontakt Anna7511@wp.pl lub numer tel.+48503328604

  2. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy i proszę o kontakt tbudzinski@poczta.onet.pl lub pod numer telefonu +48600910757