od 18500 CZK

Bez języka praca w Czechach dla par od zaraz przy produkcji elektroniki Brno 2020

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 marca 2020 02:02

Fabryka z Brna poszukuje chętnych lub pary do pracy w Czechach. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka od zaraz przy produkcji elektroniki. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Brno.

Wynagrodzenie: 18 500 CZK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie i przeprowadzanie kontroli wizualnej elementów elektronicznych;
  • praca przy produkcji oraz montowaniu komputerów i serwerów;
  • praca również dla par i kobiet.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialność;
  • wysoka sprawność fizyczna oraz dobry wzrok;
  • możliwość wykonywania pracy na stojąco.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie w systemie dwuzmianowym;
  • pracę przez trzy dni w tygodniu (niedziela, poniedziałek, wtorek albo środa, czwartek, piątek);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 1500 CZK netto bonusu za ilościowe wyniki w pracy;
  • dodatek w wysokości 2000 CZK brutto za przepracowany miesiąc bez absencji;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz na tydzień 1500 CZK;
  • przeciętne zarobki to 17500 CZK netto, czyli 3050 PLN netto;
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz transport do pracy;
  • 20 dni urlopu;
  • po okresie próbnym możliwość brania nadgodzin;
  • bony żywnościowe w wysokości 80 CZK, z czego 55% opłaca pracodawca.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV można wysyłać na adres e-mail: izabela.krawczyk@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 533 608 709

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/latwa-praca-na-produkcji/

ID ogłoszenia: 285e76a85cbe41b

ilość wszystkich wyświetleń: 887, dzisiaj: 1