124,50 DKK/h brutto

Bez języka produkcja czekolady dam pracę w Danii 2017 od zaraz Frederiksberg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Frederiksberg
  • Opublikowany: 23 marca 2017 22:53

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Danii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka duńskiego. Zatrudnienie 2017 w Frederiksberg na produkcji czekolady dla 2 osób.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Frederiksberg, Dania
Stawka godzinowa: 124,50 DKK na godzinę pracy brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis zadań:

  • prace produkcyjne przy przygotowywaniu masy czekoladowej
  • obsługa maszyn produkcyjnych – również ich mycie oraz konserwacja
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • miejsce w 2 pokojowym mieszkaniu, koszt miesięczny za pokój to 2500 DKK miesięcznie od osoby
  • gruntowne przeszkolenie
  • niezbędne środki ochronne i przeszkolenie z BHP
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie duńskiej umowy na czas określony
  • pracodawca może zaproponować podjęcie pracy na dłużej
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu również w sprawach formalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem powyższym zapraszamy do wysyłania CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

Wiadomość należy zatytułować: Produkcja czekolady, Frederiksberg

Prosimy o pilne wysyłanie aplikacji na poniżej podany adres mailowy. Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutteringsbureau – Sol Arbejde Tilbyde
Niels Ebbesens Gade 16A, 9000 Aalborg

E-mail: Arbejdetilbyde@sol.dk

ID ogłoszenia: 29158d14069dbea4