10,90 GBP na godz.

Bez znajomości języka Anglia praca na magazynie sieci sklepów Tesco od zaraz Southampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Southampton
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 maja 2022 15:30

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla magazynierów. Zatrudnienie w Southampton UK na magazynie sieci sklepów Tesco bez znajomości języka angielskiego przy pikowaniu produktów.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 10,90 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca będzie wykonywana na zmianach popołudniowych;
  • zatrudnienie na magazynie sieci sklepów Tesco;
  • pracownik będzie zajmował się pikowaniem produktów;
  • wykonywanie zadań na dwóch halach (na jednej z nich jest temperatura +1 stopień Celsjusza, a na drugiej +12 stopni Celsjusza).

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • pracowitość;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe, czyli 10,90 GBP na godz., a w weekendy 13,63 GBP na godz. i do tego stawka za nadgodziny do 19,08 GBP na godz.;
  • pracę przez trzy dni w tygodniu oraz w oba dni weekendowe – bardzo często jest to praca w godzinach od 23:45 do 07:45.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

jakub.szczupalkiewicz@staffline.co.uk albo można zadzwonić pod numer telefonu: 07971725843

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-magazyn-sieci-sklepow-tesco-southampton/

ID ogłoszenia: 311627893b623ef8