7,80-9,0 GBP brutto/h

Bez znajomości języka Anglia praca 2017 od zaraz przy pakowaniu kawy Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 03:54

Dam tymczasową pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu kawy w zestawy. Ogłoszenie 2017 dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Bradford dla 4 osób z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kawy
Lokalizacja: Bradford, Anglia
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 7,80 GBP na godzinę pracy dla osoby bez znajomości języka i 9 GBP na godzinę dla osób z językiem
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • kompletowanie oraz pakowanie zestawów promocyjnych
  • praca manualna w szybkim tempie
  • etykietowanie paczek
  • montaż zabezpieczeń – stickerów

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz i pozostania na miejscu przez przynajmniej 3 miesiące
  • brak nałogów
  • zdolność do wykonywania zadań w szybkim tempie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • umiejętność pracy w grupie
  • przyjazne nastawienie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane zgłoszenia od par, małżeństw, członków rodziny
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu
  • bardzo dobre zarobki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w 2 pokojowym mieszkaniu, koszt tygodniowy to 120 GBP od pary

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • reddot@gmx.co.uk z dopiskiem: „Pakowanie kawy Bradford 04/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-w-bradford/

ID ogłoszenia: 97358e957639e14b