10,35 euro/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii 2018 od zaraz na produkcji pizzy Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfort
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 03:47

Od zaraz oferujemy zatrudnienie dla osób bez znajomości języka holenderskiego na produkcji pizzy, eklerów i ciastek. Holandia praca 2018 w Amersfoort z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Amersfort, Holandia

Pensja: 10,35 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na produkcji spożywczej – eklerków, pizzy, ciastek itp.
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • przyjazne nastawienie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • komunikatywność
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w Holandii od zaraz

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość skorzystania odpłatnie z ubezpieczenia, przejazdów lokalnych oraz zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • prawo do urlopu po przepracowaniu 8 tygodni
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne dodatki  dla pracowników zatrudnionych na stałe w wysokości 200 euro netto
  • zestaw startowy w którego skład wchodzi pościel, słownik oraz karta do telefonu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, za pośrednictwem strony:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-amersfoort/

ID ogłoszenia: 2865a5fcd69ce0c0

ilość wszystkich wyświetleń: 1675, dzisiaj: 1