1800€ brutto + zakwaterowanie

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech 2018 produkcja opakowań od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2018 00:49

Pilnie poszukujemy osoby do pracy w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych. Ogłoszenie 2018 aktualne od zaraz z Drezna dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 1800 euro brutto miesięcznie

Miasto: Drezno, Niemcy

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • praca jako skoczek – czyli wykonywanie aktualnie zleconych zadań w zależności od braków kadrowych itp.
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się między innymi: obsługą maszyn produkcyjnych, dbaniem o wysoką jakość, składaniem, sklejaniem itp.

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dużą zaletą będzie doświadczenie albo posiadanie wykształcenia poligraficznego
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • wsparcie we wszystkich sprawach i pomoc w zaaklimatyzowaniu
  • umowę próbną na 3 miesiące
  • darmowe zamieszkanie z współpracownikami
  • wysokie zarobki i możliwość podnoszenia umiejętności

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja opakowań kartonowych, Drezno

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-opakowan-drezno/

ID ogłoszenia: 4645a679e306ec3b

ilość wszystkich wyświetleń: 1665, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech 2018 produkcja opakowań od zaraz Drezno”

  1. Justyna wolowicz na 25 stycznia 2018 @ 19:31

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy wraz z chłopakiem proszę o kontakt
    574684651