10,90 € na godz.

Bez znajomości języka Holandia praca w Bunschoten od zaraz na produkcji pizzy gotowej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 19:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji pizzy. Zatrudnienie w fabryce z Bunschoten dla pracowników bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bunschoten.

Wynagrodzenie: 10,90 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie, gdzie zadaniem będzie nakładanie półproduktów na gotowe spody pizzy, zapiekanek oraz ciast;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów;
  • pracownik będzie także pakował gotowe już produkty.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z podstawowym lub komunikatywnym językiem angielskim;
  • praca także dla osób, które nie posiadają doświadczenia.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki umowy;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiąc na konto;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • dojazd do pracy na terenie Holandii;
  • pełne ubezpieczenie;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 150 € po pierwszym tygodniu pracy;
  • pakiet startowy w wysokości 120 PLN, który zawiera: poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu oraz słowniczek polsko-holenderski.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: m.tabaka@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001598-produkcja-pizzy/

ID ogłoszenia: 8735fb5288a2ccb8