6,70-7,20/h

Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz produkcja czekolady Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 września 2016 02:56

Ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji czekolady dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Londynu dla Polaków przy pakowaniu, kontroli jakości, itp.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Londyn
Termin: od zaraz
Zarobki: 6,70-7,20 GBP na godzinę brutto

Obowiązki:

  • różnego rodzaju prace produkcyjne w fabryce czekolady przydzielane w zależności od aktualnego zapotrzebowania
  • zadania będą polegać na pakowaniu, kontroli jakości, itp

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy na zmiany i elastyczność
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonej pracy
  • uczciwość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony do Bożego Narodzenia
  • pracę zmianową – dostępne są dwa rodzaje zmian dzienne i nocne
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Kontakt mailowy dostępny jest pod adresem:

  • jdevine@responserecruitment.co.uk

Osoby zainteresowane proszone są również o osobiste przybycie do biura. Jesteśmy dostępni od 6-15 od poniedziałku do piątku pod adresem:
6 Chase Road, Park Royal, London, NW10 6HZ, Tel: 020 8965 1575

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-londyn/

ID ogłoszenia: 1657d5971e4f1a6