9,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na magazynie z częściami samochodowymi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 10 marca 2016 01:01

Oferujemy zatrudnienie w Hamburgu przy zbieraniu zamówień na magazynie z częściami samochodowymi. Niemcy paca od zaraz dla chętnych też bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • przygotowywanie zamówień, składanych przez klientów za pomocy strony internetowej
  • zbieranie towarów na magazynie zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie, adresowanie i wysyłka
  • inne prace magazynowe w zależności od zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników i dążenia do celu
  • wysoka samodzielność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze – z BHP, systemu komputerowego oraz wprowadzające w zadania
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zorganizowane zakwaterowanie w niskiej cenie – 100 euro za miesiąc
  • niemiecka umowa o pracę
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie zgłoszenia aplikacyjnego na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule prosimy wpisać: „Praca Niemcy na magazynie z częściami samochodowymi, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-jezyka-hamburg-na-magazynie-z-czesciami-samochodowymi/

ID ogłoszenia: 86856e018297505b

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na magazynie z częściami samochodowymi”

  1. Mirowska na 13 marca 2016 @ 20:23

    Witam, interesuje mnie to ogłoszenie. Jestem mężczyzną i mam 35 lat i jestem gotowy do wyjazdu odzaraz. Aktualnie pracuje w magazynie z częściami samochodowymi wiec znam zasady pracy z terminalem i przy zbieraniu zamówień. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 503988918. Dziękuję i czekam na odpowiedź.