186 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia dla par produkcja detergentów od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 29 stycznia 2022 01:41

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii dla par. Zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad na produkcji detergentów również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 186 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw odbędzie się szkolenie pracownicze oraz trening;
  • wykonywanie prac produkcyjnych;
  • zadaniem będzie obsługiwanie urządzeń, wykonywanie powtarzalnych obowiązków przy linii oraz wykładanie opakowań na taśmę itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • bez znajomości języka norweskiego, ale z dobrym angielskim;
  • solidność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • rekrutację online;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki, premie i bonusy.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pro/d02/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-detergentow-fabryka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 5561f36eeab0ab3