169/h NOK brutto

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Opublikowany: 3 maja 2019 02:34

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Sandefjord dla pakowaczy bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu kosmetyków. Pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Pensja: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie oraz przepakowywanie kosmetyków pochodzących z innych rynków
  • pracownik odpowiedzialny będzie za obsługiwanie maszyn produkcyjnych, przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, etykietowanie produktów itp.

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność na najbliższe 6 miesięcy
  • gotowość do podjęcia pracy na stałe za granicą
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od maja 2019
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • ubezpieczenie pracownicze
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – pracodawca opłaca podatku, odprowadza składki
  • płatny urlop
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie od 4000 do 5000 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk/015/2019

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-jezyka-sandefjord-2019/

ID ogłoszenia: 7395ccaff88ae980