10,52/h euro brutto

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na produkcji pizzy, ciastek, zapiekanek Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Opublikowany: 2 września 2018 18:48

Poszukujemy osób na produkcję pizzy, zapiekanek i ciastek w fabryce z Amersfoort. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla Polaków bez języka niderlandzkiego – mile widziana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji żywności – pizzy, zapiekanek, ciastek

Miasto: Amersfoort, Holandia

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 10,52 na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • zadania powierzone pracownikowi to głównie obowiązki przy taśmie produkcyjnej, polegająca na przeprowadzaniu kontroli jakości, nakładaniu składników na gotowe blaty i chleb oraz pakowanie produktów gotowych

Oczekiwania:

  • mile widziane będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego komunikatywnie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę
  • wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie na konto
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • zamieszkanie zorganizowane zgodnie z certyfikatem SNF
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • przejazd do pracy
  • pracownik ma zapewnione pełne ubezpieczenie na czas zatrudnienia
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • dostęp do przejrzystego rozliczenia godzin oraz innych dokumentów za pośrednictwem internetowego pracownika

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Holandii, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.
źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1275&ref=

ID ogłoszenia: 4345b8b9529cf6d8

ilość wszystkich wyświetleń: 1220, dzisiaj: 1