1860/mc brutto €

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie bakalii Stuttgart 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2020 02:11

Propozycja zatrudnienia w Stuttgarcie przy pakowaniu bakalii. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Wakaty: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 1860 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna przy pakowaniu bakalii – mieszanek orzechów, posypek, owoców kandyzowanych, suszonych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolowanie jakości oraz pakowanie produktów

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • chęć rozwoju
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • motywacja do osiągania zamierzonych efektów

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki i premie
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę w komfortowych warunkach
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę podpisaną z pracodawcą
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV, na adres:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowacz bakalii, 2020, Stuttgart, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-bakalii-stuttgart-2020/

ID ogłoszenia: 7405e309c4adef17