10,95 € na godz.

Bez znajomości języka produkcja pizzy praca Holandia od zaraz fabryka w Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 30 listopada 2021 00:56

Na produkcji pizzy poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie 2021-2022 w fabryce z Bunschoten również bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bunschoten.

Wynagrodzenie: 10,95 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadania wykonywane są przy taśmie;
  • obowiązkiem będzie nakładanie półproduktów na gotowe spody pizzy, zapiekanek oraz ciast;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • pracownik będzie zajmował się również pakowaniem gotowych produktów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • praca dla osób także bez doświadczenia;
  • atutem będzie podstawowy albo komunikatywny język angielski.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • od 133 do 200% dodatków zmianowych;
  • bonus dla kierowców w wysokości 100 €;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto;
  • darmowy transport do Holandii;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • transport do pracy na terenie Holandii;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • po pierwszym tygodniu możliwość wzięcia zaliczki 150€;
  • pakiet startowy 120 PLN – poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu oraz słowniczek polsko-holenderski.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

m.tabaka@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-fabryka-bunschoten/

ID ogłoszenia: 74261a503dd74707