7,60 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka na produkcji zabawek Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 8 września 2014 23:00

Producent zabawek od zaraz szuka par i grup do pracy w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu. Oferta z Birmingham dla 6 osób bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: 7,60 GBP/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy pakowanie artykułów dziecięcych do opakowań oraz wszystkich dodatków znajdujących się w zestawie. Zatrudniony musi podczas tego procesu kontrolować jakość wkładanych zabawek.

Wymagania:
– dobry wzrok, spostrzegawczość
– możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz
– chęć do pracy w grupie
– możliwość podjęcia zatrudnienia na zmiany nocne i nadgodziny
– mile widziane osoby zamieszkałe w Anglii
– zdolność do pracy

Oferujemy:
– zatrudnienie na okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji
– dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy bezpośrednio u pracodawcy
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów urzędowych
– potrzebującym pomagamy przy szukaniu zakwaterowania

Aplikacja:
Aplikację wysyłamy na maila: uk-employment@europe.com w tytule wpisując: „pakowanie zabawek Birmingham”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-pakowanie-zabawek-na-produkcji-bez-jezyka-birmingham/

ID ogłoszenia: 858540e06fd15b94

8 komentarzy na “Dam pracę w Anglii bez znajomości języka na produkcji zabawek Birmingham”

  1. dzien dobry jestesmy mloda para o duzym doswiadczeniu pracy przy tasmie produkcyjnej przy pakowaniu i sortowaniu e rownierz pracowalismy w niemczech na drukarni gazet zostawiamy nasz num kontaktowy 0048881297130 dziekujemy i prosimy o jaki kolwiek kontakt malgorzata i artek

  2. Dobry wieczór. Mam 21 lat i wraz z dwójką moich znajomych poszykujemy pracy za granica. Bardzo chętnie rozważyli byśmy państwa ofertę.Proszę kierować informacje dotyczące pracy na podany adres E-mail: insomnia404@wp.pl .Serdecznie dziękuje.

  3. Jezeli zwolnilo by sie u panstwa jakiekolwiek miejsce to prosze o kontakt jestem tu na miejscu w birmingham …to moj numer telefonu 447405894612 pozdrawiam

  4. Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem proszę o pilny kontakt 885169680.

  5. witam jestesmy zainteresowani oferta pracy tel.882749372 pozdrawam

  6. JESTEM ZAINTERESOWANA I CHĘTNA DO PRACY PROSZĘ DZWONIĆ TEL 726 91 42 37

  7. Witam mam 24 lata bez nałogów chetny do pracy od zaraz nr. tel : 537 605 849

  8. Witam jestem zainteresowany tą ofertą o to mój numer 07459832633