8-9,50 GBP/h

Dam pracę w Anglii od zaraz pakowanie kawy bez języka Bradford 2017

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bradford
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2017 03:50

Atrakcyjna oferta pracy w Anglii 2017 od zaraz dla zainteresowanych zatrudnieniem w Bradford. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne.

Stanowisko: Pakowacz
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Bradford, Anglia
Zarobki: 8 do 9,50 GBP na godzinę pracy, stawka zależna jest od znajomości języka angielskiego

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie kawy oraz gadżetu logowanego do opakowań kartowych z frontami plastikowymi
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie kompletowała zestawy promocyjne
  • dołączenie zabezpieczeń przeciwkradzieżowych

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • szybkość, zwinność, odpowiedzialność
  • dostępność na minimum 3 miesiące
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w bardzo dobrych warunkach, cena to 120 GBP tygodniowo od pary
  • wysokie zarobki
  • pomoc w sprawach formalnych

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail, należy przesłać na adres:

  • reddotrecruitment@gmx.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie kawy Bradford 06/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 154593bef8cc485e