10,79/h € brutto

Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji pizzy, ciastek od zaraz Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Opublikowany: 5 września 2019 01:32

Pilnie poszukujemy osób do pracy w Holandii na produkcji pizzy, ciastek i zapiekanek. Od zaraz oferta z Bunschoten dla Polaków bez znajomości języka obcego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Bunschoten, Holandia

Pensja: 10,79 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej, polegająca na nakładaniu składników na zapiekanki i blaty od pizzy
  • przeprowadzeni kontroli jakości oraz pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie
  • sumienność
  • zdolność do pracy samodzielnej
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w Holandii do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • zatrudnienie zgodne z holenderskimi warunkami
  • raz na 4 tygodnie pensję wypłacaną na konto pracownika
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu zgodne z certyfikatem SNF
  • wsparcie rezydentna
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • opcja podjęcia zaliczki w wysokości 150 euro po przepracowaniu pierwszego tygodnia pracy
  • pakiet startowy o wartości 120 PLN  – poszewka na pościel, kartę do telefonu oraz słowniczek
  • stały i prosty dostęp do paska wypłat

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą racy w Holandii, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1275&ref=

ID ogłoszenia: 1165d6e92faef112

ilość wszystkich wyświetleń: 790, dzisiaj: 1