8,87 euro brutto/h

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji jogurtów Limbugia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2016 04:06

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji jogurtów. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Limburgii przy obsłudze maszyn, kontroli jakości i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w fabryce jogurtów

Miejsce zatrudnienia: Limburgia, Holandia

Stawka godzinowa: 8,87 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie w fabryce na produkcji jogurtów, praca wykonywana jest na hali produkcyjnej przy temperaturze dodatniej – ok 5 stopni Celsjusza
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem maszyn produkcyjnych, kontrolowaniem jakości wyrobów oraz pakowaniem jogurtów

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na produkcji
  • znajomość języków obcych nie jest wymagana aczkolwiek dużym atutem będzie komunikatywna znajomość angielskiego
  • mile widziane uprawnia i umiejętności obsługi wózków widłowych

Zapewniamy:

  • opiekę konsultanta polskiego pochodzenia
  • legalną umowę i wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a zakładem pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres: rekrutacja@contrain.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: +48 42 680 45 85

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-produkcji-jogurtow-id397152.html

ID ogłoszenia: 62457aafcf68dad8