11,75 € brutto/h

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka pakowanie ciastek od zaraz Born 2023

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 17 stycznia 2023 01:25

Dla dyspozycyjnych pakowaczy możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii. Zatrudnienie 2023 w Born dla Polaków przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Born.

Wynagrodzenie: 11,75 € brutto na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji ciastek;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem gotowych produktów do opakowań i pudełek;
  • etykietowanie;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • pracownik będzie też układał pudełka i kartony na paletach oraz przygotowywał je do wysłania;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki w wysokości od 34 do 37%;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • zatrudnienie w systemie dwuzmianowym przy temperaturze pokojowej;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: katarzyna.skowronska@covebo.pl albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 885 065 886

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/pakowanie-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-holandii-od-zaraz-born/

ID ogłoszenia: 18063c57bc769e33