do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii na magazynie z żywością od zaraz bez języka Beilen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beilen
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2016 04:28

Ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie z artykułami spożywczymi przy pakowaniu. Zatrudnienie w Beilen dla osób bez znajomości języka holenderskiego od zaraz.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Beilen lub Venlo, Holandia

Zarobki: wynagrodzenie do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w dużej hurtowni z art. spożywczymi, która zaopatruje holenderskie sieci sklepów (np. C 1000)
  • pakowanie produktów spożywczych – np. wędlin, owoców, itp

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • zdolność do efektywnego zorganizowania czasu pracy
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zatrudnienia dla par
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę wraz z ubezpieczeniem i odprowadzeniem składek
  • zamieszkanie
  • pomoc na miejscu w dopełnieniu kwestii formalnych
  • przejazdy
  • częściowy zwrot kosztów poniesionych za zamieszkanie
  • dla osób z wiekówki holenderskiej zapewniamy darmowy przejazd do Holandii

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-od-zaraz-bez-jezyka-beilen-na-magazynie-spozywczym/

ID ogłoszenia: 948570ef3faaef94