8,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech 2015 bez języka Hamburg na produkcji opakowań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 31 grudnia 2014 00:28

Od zaraz zatrudnimy 2 pracowników produkcyjnych bez znajomości języka niemieckiego. Praca Niemcy w Hamburgu na linii produkcyjnej przy pakowaniu opakowań.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcji
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Ilość stanowisk: 2
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
– zajmowanie się przygotowywaniem arkuszy do druku
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– sklejanie kartonów według ustalonych zasad
– pakowanie i paletowanie

Wymagania:
– dokładne wykonywanie poleceń
– staranność, zaangażowanie
– chęć do pracy w większej ilości osób
– wyjazd od zaraz na okres 4 miesięcy
– gotowość do podjęcia szkolenia, w którym pracownik nie będzie pobierać wypłaty
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– oferta skierowana tylko do kandydatów niepalących
– osoby z doświadczeniem na danym stanowisku są mile widziani
– znajomość języka niemieckiego będzie ogromnym atutem

Oferujemy:
– szkolenia wdrażające
– pomoc w pierwszych dniach
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– miejsce zamieszkania w cenie około 200 euro/mc
– zapewniamy możliwość odebrania zaliczki już po tygodniu pracy
– najlepszym pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie
– pomagamy przy formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy za granicą

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: zuver@consultant.com w tytule proszę wpisać: produkcja opakowań Hamburg.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-opakowan-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-2015/

ID ogłoszenia: 95354a317135e001

13 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech 2015 bez języka Hamburg na produkcji opakowań”

  1. witam. jestesmy zainteresowani ofertą pracy.. bez nałogów.. prawo jazdy kat.b. wiek 24 i 23 lata..

  2. Witam.mam 24 lata, własny samochód, znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym, jestem zainteresowany ta oferta pracy.mój numer to. +48691812907

  3. witam mam 33 bez nałogów…Jestem zainteresowany tą ofertą pracy… własny samochód i prawo jazdy kat b. mój numer 698403906

  4. Witam, jestem zainteresowany państwa w ofertą pracy .Jestem szczerym zdyscyplinowanym szybko uczącym się pracownikiem nowym obowiązków .Potrafię pracować w systemie zmianowym na stanowisku pojedynczym jak i potrafiącym pracować w grupie.Posiadam uprawnienia prawo Jazdy kat,b, uprawnienia na wózek widłowy oraz pozwolenie na posługiwanie się suwnicą z trybu roboczego Jestem w trakcie wyrabiania książeczki sanepidoswkiej .Pracowałem także na magazynie przy pakowaniu zleceń do wysyłki.Mogę wyjechać od zaraz z możliwością wyjazdu na stałe.Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz państwa. Możliwość przyjazdu własnym samochodem.Mój telefon 511078797

  5. Klaudia i Marcin na 5 stycznia 2015 @ 19:39

    Witam jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od zaraz. Mamy 2 i 4 letnie doświadczenie w pracy na produkcji. Nasz wiek kobieta 22lat, mężczyzna 25lat. Brak nałogów możemy stworzyć większą grupę do wyjazdu za granicę. Liczymy na szybką odpowiedź. klaudiajoanna17@wp.pl mrocool@interia.pl

    pozdrawiamy

  6. Witam,jestem zainteresowany pracą.

  7. witam jestem zinteresowany praca .669951477

  8. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą tel 790226356

  9. Witam jestem zainteresowany tom ofertom pracy .Proszę o kontakt 790470171

  10. witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy prosze o kontakt 730 376 040

  11. Radoslaw kolus na 13 stycznia 2015 @ 13:17

    witam jestem zainteresowany wasza oferta mam duze doswiadczenie w pracy na magazynie itp mam 30 lat i jestem sprawny fizycznie w 100 procentach to moj nr 512 953 370

  12. Marek i Dorota na 14 stycznia 2015 @ 19:50

    Witam, jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą,
    Od 10 lat wyjeżdżamy do pracy za granicę, także to nie jest nam obce, jesteśmy odpowiedzialni, pracowici.
    Prosimy o kontakt 503302331

  13. Witam.
    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.
    Jestem osobą pracowitą, komunikatywną, bez nałogów, bez problemów z prawem oraz dyspozycyjny. Proszę o kontak +48693647186