8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz produkcja deserów lodowych Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hannover
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2015 22:11

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji deserów lodowych bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hannoverze przy obsłudze maszyn i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji deserów lodowych

Miasto: Hannover

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Zadania:

  • prace pomocnicze
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • mycie i odkażanie maszyn
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po przejściu odpowiedniego szkolenia
  • pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • gotowość do podjęcia pracy przynajmniej na 3 miesiące
  • efektywność, zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferta:

  • praca od zaraz
  • pracownikom zapewniamy udział w programie lojalnościowym
  • wysokie stawki godzinowe
  • zatrudnienie na 3 miesiące na podstawie umowy podpisanej z agencją pracy
  • dla najlepszych pracowników umożliwiamy podjęcie pracy w Niemczech na stałe
  • dla zainteresowanych możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania

Aplikacja:
Kandydaci, którzy spełniają powyższe wymagania, proszeni są o przesłanie wiadomości z CV i aktualnym zdjęciem na poniżej podany adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Produkcja deserów lodowych, Hannover, Imię i nazwisko″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hannover-produkcja-deserow-lodowych/

ID ogłoszenia: 70255cddf9d1f57f

ilość wszystkich wyświetleń: 2448, dzisiaj: 1