€ 1760 /mc brutto

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie pralin od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 9 listopada 2017 02:07

Poszukujemy osób do pakowania pralinek w manufakturze czekolady z Dortmundu. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz w manufakturze czekolady

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1760 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Wakaty: 2

Obowiązki:

  • głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie czekoladek przy linii produkcyjnej
  • niektóre osoby będą odesłane do ręcznego ozdabiania pralin
  • konieczne jest kontrolowanie jakości a także zdejmowanie z taśmy czekoladek wybrakowanych

Oczekiwania:

  • zaangażowanie
  • duża precyzja pracy
  • dokładność
  • mile widziane zdolności artystyczne
  • zręczność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na 6 miesięcy z opcją przedłużenia
  • pomoc przy sprawach formalnych
  • opcja zorganizowania zamieszkania płatnie, cena miesięczna to 220 euro miesięcznie
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca pakowanie pralin, Dortmund″ prosimy o przesłanie wraz z załączeniem CV ze zdjęciem, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-pralinek-dortmund/

ID ogłoszenia: 6675a0372bee8a1a

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie pralin od zaraz Dortmund”

  1. Jestem zainteresowana, proszę o kontakt 531042402

  2. Mateuszzgorka na 11 listopada 2017 @ 18:03

    665103214 proszę o telefon

  3. Beata Biedrawa na 14 listopada 2017 @ 10:48

    Jestem zainteresowana prosze o kontakt 0048697870218