do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech od zaraz jako pracownik produkcyjny w Wuppertal 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Wuppertal
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: 09.09.2019
  • Długość umowy: 12 miesiecy
  • Opublikowany: 5 września 2019 01:27

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Niemczech na terenie Wuppertal jako pracownik produkcji. Oferta adresowana do dyspozycyjnych osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Pracownik Produkcyjny poszukiwany! WUPPERTAL

Opis stanowiska:
– wsparcie produkcji,
– obsluga maszyn,
– pakowanie towaru.

Wymagania:
– pierwsze doswiadczenie w pracy na produkcji,
– zdolnosci manualne beda dodatkowym atutem,
– gotowosc do pracy zmianowej,
– odpowiedzialnosc i sumiennosc w wykonywaniu obowiazkow,
– gotowosc do pracy w systemie Conti,
– dobra znajomosc jezyka niemieckiego.

Oferujemy:
– atrakcyjna stawke godzinowa,
– dodatek za prace w systemie Conti,
– platne przerwy.

W przypadku zainteresowania prosze o przeslanie aplikacji w jezyku niemieckim na adres:
e.kaczmarek@job-xpress.de

ID ogłoszenia: 6955d6f7f70d8075

ilość wszystkich wyświetleń: 336, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: e.kaczmarek
  • Zarejestrowany od: 4 września 2019

Inne przedmioty dodane przez e.kaczmarek

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez e.kaczmarek »