2050-2350/mc brutto

Dam pracę w Niemczech 2018 od zaraz produkcja dań bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 14 maja 2018 02:05

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie 2018 w fabryce z Köln również dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Pracodawca zapewnia wysokie zarobki i możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 2050-2350 euro miesięcznie brutto

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zakres zadań:

  • poszukiwana osoba będzie pracowała jako wsparcie produkcji w zakładzie zajmującym się wytwarzaniem dań gotowych – mrożonych kuchni włoskiej (pizze, makarony)
  • obowiązkiem będzie układanie składników oraz pakowanie gotowego produktu
  • do zadań należeć będzie obsługa maszyn po odpowiednim przeszkoleniu oraz przygotowywanie półproduktów

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • zaangażowanie
  • wysoka motywacja i odpowiedzialność
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • solidne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • początkowo pracę na okres próbny przy zatrudnieniu 2050 euro brutto miesięcznie
  • osoba która podpisze stałą umowę otrzyma wyższe zarobki wynoszące 2350 euro brutto miesięcznie
  • opieka polskiego koordynatora na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 250 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “produkcja-dan-mrozonych05/18” prosimy przesłać mailowo, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 1495af7ed5c426ac

ilość wszystkich wyświetleń: 1523, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech 2018 od zaraz produkcja dań bez znajomości języka Köln”

  1. itunia77 na 14 maja 2018 @ 17:58

    Jestem zainteresowana podjęciem pracy ,obecnie mieszkam i pracuję w Niemczech pracę mogę podjąć od zaraz. Jestem odpowiedzialna,sumienna,dosknale funkcjonuje w zespole,
    Z poważaniem Anita Sobolewska