171 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji przynęt od zaraz Haugesund

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Haugesund
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2017
  • Opublikowany: 21 grudnia 2016 18:59

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Haugesund na produkcji przynęt wędkarskich od stycznia 2017 dla osób bez znajomości języka. Norwegia praca dla Polaków przy montażu woblerów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Haugesund, Norwegia
Zarobki: 171 NOK na godzinę brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się montażem oraz ozdabianiem przynęt wędkarskich
  • zadania wykonywane będą przy stole montażowym
  • pracownik zajmować się będzie uzbrajaniem przynęt, lakierowaniem, ozdabianiem, kontrolą jakości i pakowaniem

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy zespołowej
  • możliwość zatrudnienia na 6 miesięcy od stycznia 2017
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • pożądane zgłoszenia od pasjonatów wędkarstwa

Zapewniamy:

  • kontrakt na pół roku
  • dla pracowników najsumienniejszych możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • wysokie wynagrodzenie plus premie i bonusy
  • opcja zamieszkania w cenie. 4-5 tyś NOK miesięcznie lub samodzielne zorganizowanie sobie kwatery
  • legalną umowę
  • darmowa rekrutacja
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z aktualnym CV na adres:

  • norwayworker@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: nw/002/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-przy-produkcji-przynet-wedkarskich-od-zaraz-haugesund/

ID ogłoszenia: 3605856b49ede293

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji przynęt od zaraz Haugesund”

  1. Bartłomiej na 29 grudnia 2016 @ 13:44

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt telefoniczny 794544854 lub kodi06@interia.pl

  2. Piotr Chilmanowicz na 7 stycznia 2017 @ 03:52

    Witam
    Jestem Bardzo Zainteresowany ofertą pracy. Aktualnie przebywam w Niemczech.
    Proszę o kontakt:
    +49 152 12338448

  3. Dominika Budna na 17 stycznia 2017 @ 01:12

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy.Aktualnie przebywam w Haugesund .Podejmę prace od zaraz . Prosze kontakt : +48 782054083