167 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii dla par bez języka pakowanie ciastek od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Długość umowy: 8 tygodni z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 03:55

Fabryka z Fredrikstad poszukuje pilnie chętnych do pracy w Norwegii na produkcji przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka norweskiego. Na miejscu zapewnione jest odpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny
Miasto: Fredrikstad, Norwegia
Termin: rozpoczęcie od ok. 19 grudnia 2016
Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godzinę a po odliczeniu kosztów zamieszkania wychodzi ok. 146 NOK
Wakaty: 2

Obowiązki:

  • obsługa nowoczesnej linii produkcyjnej
  • kontrola jakości wyrobów oraz procesów produkcyjnych
  • układanie ciastek po 10 i wkładanie do maszyny pakującej

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • miła aparycja
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy z ludźmi
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doskonała sprawność fizyczna oraz umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz przynajmniej średnie wykształcenie gastronomiczne
  • znajomość zasad higieny do pracy z żywnością – normy ISO 22000 oraz HACCP
  • możliwość pracy w systemie na 3 zmiany

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane jest odpłatne zamieszkanie
  • początkowo 8 tygodniowy okres zatrudnienia z możliwością przedłużenia
  • umowa podpisana na początek z agencją pracy
  • wsparcie w załatwianiu spraw urzędowych
  • pomoc przy tłumaczeniach dokumentów
  • przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z aktualnym CV na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net

w tytule wiadomości trzeba wpisać: pr/077/2016

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-i-bez-jezyka-we-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 688585184d527032