168,60 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii od marca 2016 bez znajomości języka produkcja słodyczy Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 01:24

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji słodyczy przy wytwarzaniu i pakowaniu. Zatrudnienie w Stavanger dla par bez znajomości języka od marca 2016.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Stavanger

Zarobki: 168,60 NOK brutto na godzinę

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Opis stanowiska:

  • Pracownik którego zatrudnimy będzie zajmował się kontrolą procesów produkcyjnych a także dbaniem o ciągłość produkcyjną, donoszeniem składników i pakowaniem gotowych wyrobów. Do zadań należeć może obsługa maszyn produkcyjnych i paletowanie, stretchowanie towaru. Jest to głównie praca fizyczna.

Wymagania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • zdolność do pracy zespołowej
  • bezkonfliktowość
  • brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od marca 2016
  • przynajmniej roczne doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna i brak problemów zdrowotnych

Zapewniamy:

  • udział w darmowym kursie języka norweskiego
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • pomoc w dopełnieniu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na 3 miesięcznej umowie próbnej z możliwością przejścia na stałą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV w języku angielskim na poniżej podany adres:
palitelig-rekruttering@contractor.net

W nagłówku wiadomości, prosimy wpisać: pr/007/2016

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-dla-par-na-produkcji-slodyczy-stavanger-luty-2016/

ID ogłoszenia: 29656c9adf87a8cb