8,60 GBP brutto/h

Dla par bez znajomości języka Anglia praca pakowanie słodyczy od zaraz Liverpool

  • Kraj: Szwajcaria
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca 2021 roku z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 16 listopada 2021 00:27

Zatrudnienie tymczasowe w Liverpool’u dla par bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu słodyczy promocyjnych. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 8,60 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby albo 2 pary.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie firmy dystrybucyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie słodyczy oraz zestawów promocyjnych na linii produkcyjnej;
  • aktualnie pakowanie są promocyjne zestawy czekoladowych słodyczy z motywem mikołajkowym i bożonarodzeniowym.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • dostępność od zaraz;
  • otwartość i komunikatywność;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia w nowoczesnym zakładzie ze stołówką i kantyną;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • międzynarodowy zespół współpracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • opcję przedłużenia umowy na 2022 rok dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „słodycze Liverpool 11/2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-promocyjnych-w-livepoolu/

ID ogłoszenia: 821619280df7d66d