10,61 € brutto/h

Dla par bez znajomości języka oferta pracy w Holandii od zaraz magazyn odzieży i obuwia w Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2021 02:23

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla par na magazynie odzieży i obuwia. Zatrudnienie w Eindhoven dla magazynierów bez języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Eindhoven.

Wynagrodzenie: 10,61 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień, a także pakowanie różnych artykułów – przeważnie jest to obuwie oraz odzież;
  • etykietowanie oraz przyjmowanie i przepakowywanie zwrotów;
  • do zadań będzie należało przygotowywanie towarów do wysłania oraz kontrolowanie jakości;
  • pracownik będzie także wykonywał inne prace magazynowe, logistyczne oraz porządkowe.

Wymagania:

  • elastyczność;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • możliwość pracy w weekendy oraz w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • dostęp do pakietu socjalnego;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • rozwój zawodowy, podnoszenie swoich kwalifikacji, zdobycie doświadczenia;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • podczas oddelegowania do innych prac stawka nie będzie niższa niż 9,82 € brutto na godz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę: https://tnsgroup.pl/praca-na-magazynie-w-eindhoven/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-praca-holandia-magazyn-odziezy-i-obuwia-od-zaraz-w-eindhoven/

ID ogłoszenia: 252611fcb21db918