8,50-9,50 GBP/h

Dla par dam pracę w Anglii bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz Leeds UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 6 stycznia 2020 03:00

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii 2020 na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Leeds dla par bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Leeds, Anglia

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia zależnie od kwalifikacji – 8,50 – 9,50 GBP/h brutto

Zakres zadań:

  • przygotowywanie oraz pakowanie kosmetyków
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, wykładanie na linię pustych opakowań, przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o ciągłość, dostarczanie surowców, pakowanie

Oczekiwania:

  • wysoka precyzja, skrupulatność, spostrzegawczość, dokładność
  • dostępność od zaraz
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zręczność

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę na pół roku z opcją przedłużenia
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 35 GBP/tyg od osoby, 50 GBP/tyg od pary
  • wdrożenie w obowiązki i trening
  • wsparcie przy sprawach organizacyjnych
  • pomoc współpracowników

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • jobs4you@mail.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja kosmetyków, Leeds 2019-2020″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-w-leeds-uk/

ID ogłoszenia: 9495e11a197b65ec