23 000

Dla par dam pracę w Czechach bez języka od zaraz na produkcji elektroniki, Uherské Hradiště

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Uherske Hradiste
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Opublikowany: 26 lipca 2018 01:18

W rejonie Uherské Hradiště do podjęcia od zaraz legalna praca w Czechach dla par na produkcji elektroniki. Zatrudnienie bez znajomości języka przy montażu podzespołów. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu.

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na produkcji w Czechach od 31.07.2018 – dojazd we własnym zakresie (pracodawca zwraca koszty dojazdu). Możliwość pracy dla osób bez doświadczenia, bez znajomości języka, dla par.
Lokalizacja: Uherske Hradiste (80 km od Brna)

Opis stanowiska:
praca przy montażu podzespołów elektrycznych;
praca przy montażu podzespołów elektronicznych (kondensatory, rezystory, łączniki);

Oferta:
Zarobki: od 23 000 CZK brutto,
Całkowity zwrot kosztów dojazdu do Czech.
Praca w systemie dwuzmianowym: 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00.
Dodatki zmianowe, dodatki za obecność w pracy, urlop (20 dni),
możliwość pracy w nadgodzinach.
Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie.
Umowa o pracę (wstępnie na okres próbny) z możliwością przedłużenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: info@workprofi.eu w tytule: Pracownik produkcji-Czechy
Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Kontakt:
+48 570 935 868

ID ogłoszenia: 5645b572ab49e645

ilość wszystkich wyświetleń: 1030, dzisiaj: 1